Dün Yaptıklarımız,
Yarın Yapacaklarımıza Referanstır.

Türkiye’nin geleneksel değerlerini hak ettiği kalitede yaşatıyoruz.

2000 MEZUN ÖĞRENCİ
6 ŞUBE
2 DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU
3 ULUSAL PROJE
7000 SEYİRCİ

ULUSAL VE ULUSLARARASI FESTİVALLERİMİZ

  • 2020 FIDAF Belgrad Award, Sırbistan
  • 2019 FIDAF “Cheonan” Uluslararası Dans Festivali, Güney Kore
  • 2018 Uluslararası Halk Oyunları Festivali, Bosna Hersek
  • 2018 FIDAF “Vitosha” Uluslararası Halk Oyunları Festivali, Bulgaristan
  • 2017 FIDAF “Belgrad Award” Uluslararası Halk Oyunları Festivali, Sırbistan
  • 2016 FIDAF Gorzow “Folk Harbor” Uluslararası Halk Oyunları Festivali, Polonya
  • 2015 FIDAF “The Flower of The Sun Contest and Festival” Halk Dansları ve Halk Müziği Festivali, Litvanya
  • 2015 Bahçeşehir Üniversitesi Üniversiteler arası Halk Oyunları Festivali
  • 2015 Koç Üniversitesi Halk Oyunları Festivali
  • 2014 Paralia Halk Dansları Festivali, Yunanistan
  • 2013 Lovech Köprüler Buluşuyor Kültür Festivali, Bulgaristan
  • 2013 Yalova Üniversitesi Halk Oyunları Festivali
  • 2012 Ohrid Halk Oyunları Festivali ve Yarışması, Makedonya
  • 2012 Yeditepe Üniversitesi Halk Oyunları Festivali
  • 2011 Koç Üniversitesi Halk Oyunları Festivali

ULUSAL VE ULUSLARARASI YARIŞMALARIMIZ

  • 2020 Belgrad Award
    • Halk Oylaması ile En Beğenilen 2. Ekip ünvanı.
  • 2019 FIDAF “Cheonan World Dance Festival” Güney Kore Dünya Dans Yarışmaları
    • Sokak Dansı Kategorisi Dünya 1.si
    • Sahne Dansı Kategorisi Dünya 1.si
  • 2016 Üniversitelerarası Halk Oyunları Yarışması Grup 1.si
  • 2016 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Büyükler Otantik Dal İstanbul İl Yarışmaları – Grup 6.sı
  • 2015 FIDAF “The Flower of The Sun Contest and Festival” Litvanya Dünya Halk Oyunları ve
    • Halk Müziği Yarışmaları
    • Festivalin en büyük ödülü olan GRAND PRIX ödülünün sahibi.
    • Grup geleneksel enstrümantal müzik dalında Dünya 1.si
    • Geleneksel halk oyunları dalında Dünya 2.si
    • Stilize halk oyunları dalında Dünya 2.si
    • Solo geleneksel enstrümantal dalında Dünya 3.sü
    • Solo solist geleneksel müzik dalında Dünya 3.sü
  • 2014 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Büyükler Otantik Zeybekler Grubu Bodrum Bölge Yarışmaları Grup 5.si
  • 2014 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Büyükler Otantik Diğerleri Grubu İstanbul İl Yarışmaları İl 1.si
  • 2013 Üniversitelerarası Halk Oyunları Yarışması
  • 2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Gençler Otantik Trabzon İstanbul İl Yarışmaları İl 3.sü
  • 2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Büyükler Otantik Trabzon İstanbul İl Yarışmaları – İl 4.sü
  • 2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Büyükler Otantik Zeybekler İstanbul İl Yarışmaları İl 2.si
  • 2012 Ohrid Halk Oyunları Festivali ve Yarışması 1.si, Makedonya
  • 2009 Üniversitelerarası Halk Oyunları Yarışması
  • 2007 Üniversitelerarası Halk Oyunları Yarışması
  • 2006 Üniversitelerarası Halk Oyunları Yarışması
  • 2005 Üniversitelerarası Halk Oyunları Yarışması Zeybekler Grup 2.si

ANADOLU RÜYASI PROJELERİMİZ

  • 2018 Anadolu Rüyası “Düğün”
  • 2017 Anadolu Rüyası “Kaybolan İzler”
  • 2016 Anadolu Rüyası “Kültürler Buluşması”

PANELLERİMİZ

  • 2018 Ustama Sağlık Buluşmaları – Sn. Abdurrahim Karademir
  • 2015 Ustadan Çırağa Ustalara Saygı Paneli
Sohbeti Başlat
Yardıma mı İhtiyacınız Var?