Gizlilik Sözleşmesi

Home  /  Gizlilik Sözleşmesi


Forte Kültür Sanat Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti (“BUHOT Akademi”) almış olduğu bu kişisel bilgilerinizi yeni eğitim programları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.


BUHOT Akademi Online Ödeme Sisteminin üzerinden eğitim, hizmet ve ürünlerimizi satın almak isteyen kullanıcılar, kredi kartı bilgilerini paylaşacaktır. Paylaşılan kredi kartı bilgileri BUHOT Akademi tarafından gizli tutulacak, üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) BUHOT Akademi tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır.


Eğitim programlarımız ve hizmetlerimizden yararlanmak için ön kayıt ya da kesin kayıt yapan kullanıcılar, BUHOT Akademi’den kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz (yasaların öngördüğü ölçüde) derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında BUHOT Akademi’ye sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman [email protected] e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İstisnasız tüm kursiyerlerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber eğitim programları süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi için ön kayıt ve kesin kayıt esnasında alınan tüm bilgilerinizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir.

Yardıma mı İhtiyacınız Var?